Květen 2010

Diplomky za 3 Blejskajdu =o)

31. května 2010 v 18:51 | nikolll11
Ahojík lidííííí... jak pak se máte co děláte???,protože já nic...
no a konečně jsem se dokopala k tomu abych sem dala Diplomky pro účastníky mé Bleskovky
jojojojojo je to tak nikolll11 se probrala ze školních příprav a přišla na blog


Verry Funny Video!!!

23. května 2010 v 17:59 | nikolll11

Tak u tohohle jsem se hoooodně natlemila XD =3 LOL ROFL

Zítra je koncert se sborem!

18. května 2010 v 15:56 | nikolll11

Ahojík lidíííí a ostatní tvorečci, jak pak se máte???
zítra mám koncert se Zborem....
to zase bude, áááách jooooo XD
a co děláte protoře já skoro nic.... LOL XD
tak tuhle písničku bude hrát na klavír moje kámoška....:
ta se mi mocky líbííííí!!!


jojojo a tohle bude zpívat moje kámoška ale v češtině je to hezčíííí !!!


Magie V. Eurikovo Dračí Nabytí či Nabíjení Síly

16. května 2010 v 18:02 | nikolll11
Tento postup, jehož ústředním bodem je opět intenzivní vizualizace, je dobrý pro posílení, zlepšení kondice ale hlavně sebevědomí, může hodně pomoci, když nás čeká zlomový okamžik v životě, těžká zkouška nebo problém, který bude třeba řešit.


Magie IV. Léčení a posílení pomocí vizualizace

16. května 2010 v 17:36 | nikolll11
Známe to všichni - chvilka nepozornosti a škrábnutí, říznutí, oděrka nebo podobný menší úraz je tu. Není to nic co by nás nějak ohrožovalo, ale je to nepříjemné a někdy se hojí dlouhé dny a nepříjemně pobolívají. Léčení přitom lze urychlit. Stačí kladný psychický postoj a úplně malá troška magie, kterou zvládne snad každý. Zde je několik návodů jak léčení uspíšit a urychlit:


Magie III. - Zaklínadla

16. května 2010 v 17:00 | nikolll11
Aby zaklínadla fungovala, je třeba především věřit v existenci magie jako takové a sílu samotných čaromocných slov. Brát svět POZITIVNĚ a UŽÍVAT ČAROMOCNÁ SLOVA POZITIVNĚ. "Nikdo není dokonalý." Kolikrát už jsme to slyšeli? Opak je pravdou. "Každý jednotlivý tvor, projev Bytí, je DOKONALÝ." To proto, že v sobě má dokonalou Duši, jež třeba přišla na svět vyzkoušet si negativní úděl, či úděl moci - a neuspěla. Příkladem zážitku takové Duše může být Adolf Hitler. Narodil se z pohledu okolí méněcenný a stal se mocným. Nedokázal se však zbavit komplexů a stát se dobrým. Třeba se jeho duše už vrátila. Třeba dřímá v těle Sadáma Husajna, ale třeba také v těle G. Bushe - v tom případě se již s mocí dokázala prakticky vypořádat a její úděl v příštím životě bude jiný, vyšší.


Magie II. - Jak na to?

16. května 2010 v 16:16 | nikolll11
Zpěv a hudba


Magie I. - Co je to?

16. května 2010 v 11:02 | nikolll11
Setkala jsem se již s tolika názory na magii a vůbec tolika různými definicemi tohoto slova, že přede mnou leží vskutku nelehký úkol… Zformulovat to z toho, co se ukázalo být pravdivé stručně a hlavně - jasně.

Ještě napřed bych chtěl rozdělit tento pojem na dvě slova, který časem v běžném použití splynula. Je to magie jako energie, a bude-li potřeba to zdůraznit, budu psát magická síla a když půjde o magii jako umění tuto sílu a nebo jakoukoliv podobnou formu energie, budu častěji používat spíše pojem čarování, tedy schopnost konat čáry (kouzla). Dle jedné všeobecné definice je magie zvaná jako změna způsobená v souladu s vůlí. V tomto případě by však magickým aktem bylo i uvaření večeře a abychom nezabředali příliš hluboko do filosofie, budeme za magii považovat jen změny, které způsobíme využitím některé formy magické energie.

Magická síla je energie do jisté míry jako každá jiná, například elektřina. Dá se vodit, směřovat a ukládat a používat mnoha rozličnými způsoby. Ovšem zatím co elektřina má pořád stejnou podstatu (nanejvýše se užije jako střídavý nebo stejnosměrný proud), magie má tisíce, ba ještě mnohem víc podob, forem a tvarů, které působí různě, projevují se různě a také se do značné míry jinak vyvolávají a užívají. Je nejen jinak silná, ale i jinak "barevná," může mít různá tempa a je-li spoutána nějakou vůlí, i jiné tvary. Zatímco třeba teplo nebo elektřina jsou energie dost hrubé a jen málo ovlivnitelné vůlí, magie je naopak ve své podstatě (ne vždy už ve svých projevech) síla jemná, která snadno a přirozeně reaguje na naše myšlení, emoce a snahy, a veškerý princip učení se magických umění je vlastně jen o tom jak:
- uvěřit, že jsme magického konání schopní
- uvolnit se a přizpůsobit tělo i mysl natolik, aby magie mohla volně proudit
- naučit se tuto energii přesněji formovat a vysílat
- naučit se tuto energii hromadit, přesouvat a jinak s ní manipulovat
Magie je tedy v zásadě jednoduchá a přirozená věc a stejně takové je i její používání. Někdo s jejím používáním souhlasí a někdo je tvrdě proti, faktem zůstává, že magii v její slabší a necvičené formě praktikuje dnes a denně každý z nás. V horším případě jsou to slabé neutrální kletby a výhrůžky jako: "počkej ty …, to si vypiješ!" a nebo dokonce cílené proklínání: "kéž taky zažiješ takovou bolest ty…!" Nemají sice podporu cvičené mysli magika, zato je často nesou emoce a ty když vyplouvají na povrch dokážou vzít s sebou víc magické síly než kolik průměrný magik v současnosti dokáže při normálním rituálu vyprodukovat. Vyvarujete se takového chování a když už něco takového řeknete, zkuste se napřed uklidnit a nedávat do toho sílu. Když už klejete a nadáváte, je lepší klít neutrálně (staré, dobré, vyzkoušené do p…) než "to jsem ale nešika," čímž na sebe vlastně nešikovnost magicky vážete. Ideální by bylo naučit se ovládat se a tuto zlou energii ve chvíli zloby nevypouštět, a jednou za čas jí vypustit ve velké míře ve chvíli, kdy nejsou přítomny žádné aktuální špatné emoce a kdy pouštíte spíše neutrální sílu na místě, kde to neškodí. Touto komplikovanou větou jsem chtěl říct, že zdraví náramně prospěje jít se občas vyřvat do lesa nebo jinam do přírody, kde vás většinou nikdo neslyší a zvířátka vám tu chvilku jistě prominou. Vy si ulevíte a s trochou štěstí ani následující den nebudete chraptět…

Stejně tak, abych vás potěšil a uklidnil, dělá každý z nás i magii pozitivní. Každý vřelý úsměv nebo slůvko uvolní kapku dobré síly, každá pochvala jako: "jsi šikovný" vytvoří malou pozitivní vazbu, většinou dokonce oboustrannou a tedy pro oba prospěšnou. V každém pohlazení, polibku, ale i podání ruky je troška té dobré magie, činíme-li to upřímně, rádi a bez špatných postranních úmyslů. Stejně tak každé vysvětlení, zveřejnění pravdy a nebo naopak vyvrácení lži ničí zlou sílu a narušuje v našem životě tak běžné negativní vazby. Když zamilovaný upřímně zašeptá nebo napíše miluji tě, předá tím velkou porci té nejryzejší energie, která příjemci pomáhá a léčí ho opět po všech stránkách. Dobrou energii po troškách uvolňují všichni dobří lidé, kamarádi mezi sebou a některé typy osobností (třeba správná obsluha v čajovně), které ji šíří prostě všem.

V následujících kapitolách se vám pokusím nastínit, jak pozitivní magie vypouštět trošku víc, vědomě a často se zcela konkrétním cílem. Nejprve však zmíním alespoň pár střípků z forem a podob využití magické síly, na která jsem narazil, jež mě nějakým způsobem zaujaly a z nichž nemalé procento mám odzkoušené na vlastní kůži.


Zdroj:

Zdrojik for you:


IT- info XD

14. května 2010 v 20:27 | nikolll11

Ahojik jak pak se máte???

Já se maám fajn.....

Hlele lidi teda vy co hrajete IT???
neštve vás že game server je online a login server offline???
Mě to teda dost dopaluje =o(
njn ale co se dá dělat ale až bude it mohly by vrátit ty časy co se v IT dalo normalně běhat mezi ostatníma lidma s Pressetama =o(
nojo co muzem dělat????     NOOOOOO NIC!
a teď pár obrázků z mýho pressetu!!!
:

06


05
01
Kopíruj jen se zdrojem!!!


Aloháááááá XD

12. května 2010 v 12:11 | nikolll11
ahojik lidííííí jak pak se máte???ja se mám fajn... co děláte???já sem ve škole a mám ájinu :(, Ale za to je fajn hodinaaaaaa...to je good už dneska druhá hodinka na PC no máme dělat ájinu a sme na facebook.com a kdyz sme měli dělat čeják tak sem tam byla taky ale krom facebooku sem taky tady XD.
To ste asi poznali cooooo !!!! =oD a jinak co jak se vy mate ve škole??? noooo tak ja sem du nějakej obrazek dát a jdu pryč páááááááá XD
Vaše nikolll11


áááá sááákra už zvoní nestíhám XD páááápííííííQ

Bleskovka 0.3

9. května 2010 v 10:03 | nikolll11
Tak je tu 3 Blejskajda tak du na to!!!! XD


1.Alohaaaa?-
2.co je zaden?-
3.kolik je hod.?-
4.jak se mas?-
5.je hezky nebo hnusně?-
6.máš kluka???-
7.co na diplomek???-
8.Kdo je na tomhle obrázku???-


Tak páááááápááá!!!-