Magická síla kamenů

15. září 2011 v 20:32 | nikolll11 |  *Mojéééé Kecy*
PYRIT - známý také pod názvem Bláznovo zlato. Může se použít společně s dalšími kameny nebo sám o sobě při sezeních zaměřených na peníze, prosperitu a úspěch.

MĚSÍČNÍ KÁMEN - používá se při kouzlení za účelem získání okultních nebo nadpřirozených sil, předpovídání budoucnosti a jemné, neustále ochrany.

ČIRÝ KŘIŠŤÁL - se již dlouho používá coby prostředek pro posílení magické moci a práce s mimosmyslovými schopnostmi. Tento kámen lze použít při každém kouzelnickém sezení.

MAGNETIT - nebo magnety jsou představiteli hvězd nebo meteoritů. Použijte při každém kouzlení pro získání přitažlivosti.

JASTŘÁBÍ OKO, KOČIČÍ OKO, TYGŘÍ OKO atd. - Použití je možné při kouzlení pro rozmnožení bohatství, pro ochranu, pochopení problémů, léčení, štěstí a odvahu.

GEOIDY - Jsou vhodné při meditacích a pro úspěch v jeskyni zasvěcení.

STAUROLIT - je přírodní kámen ve tvaru X ; také se mu říká pohádkový kříž. Symbolizuje čtyři Elementy, se kterými kouzelník pracuje.

METEORIT - nebo tektit je kámen, který přiletěl z kosmu. Je dobrý zejména pro cestování z jedné úrovně bytí do druhé; jinými slovy pro astrální cestování během meditace.

ACHÁT - Zvaný též černý jantar, živičné, lesklé hnědé uhlí. Když se tento kámen zapálil, dalo se podle kouře poznat, zda nějaká žena byla neposkvrněná nebo ne. Ženy jej nosily v prvé řadě jako ochranu proti ženským nemocem a hysterii.

AMETYST - Pozor!To je kámen nelásky.Asyřané jej užívali jako anafrodiziakum,neboť měl moc proměnit opojení z první milostné noci v nenávist.Přeje-li si nějaká žena dítě,ale navzdory veškeré snaze nemůže otěhotnět,může jí tento kámen štěstí dopomoci k hezkému robátku.

AKVAMARÍN-Římané věřili,že přináší mořeplavcům štěstí,protože má barvu moře,kromě toho vnáší harmonii do vztahů.Když se ponoří do moře,nedá se jeho kvalita poznat,neboť splyne s jeho barvou.Ve věcech lásky pomáhá zjednat jasno,jestliže je ve hře příliš emocí a zrak se kalí.Kromě toho je považován za ochránce nevinnosti,proto býval oblíbeným dárkem mezi snoubenci.

BERYL-Má dar chránit lásku těch,s nimiž žije.

HEMATIT-Pomáhá proti depresím,melancholii a milostným strastem.Působí častečně i jako dobrá medicína a býval tak rovněž užíván.

ČERVENÝ JASPIS-Přináší silné city,lásku,vášeň,stejně jako rubín.Je-li srdce chladné a potřebuje lásku,tento kámen pomůže.I když je chladné tělo,postará se jaspis o to,aby se vášeň partnerů opět probudila.Kdo však je horkokrevný a příliš vášnivý,neměl by jaspis nosit.Nebo jen proto,aby chránil před nevěrou,říká se.

JANTAR-V severní Evropě a v Itálii platí za kámen lásky,jehož přitažlivá síla je s to přivést zpět nevěrnou milenku.Zčervená-li a zprůsvitní,ničí lásku a musí být spálen.Přitom je třeba držet v ohni tři rudé růže.V popelu se pak anjde zlatá kapka.Přiváže se na vlas nevěrné milenky a třikrát se hlasitě zvolá její jméno.Ta se pak naplněna touhou neprodleně vrátí.Říká se též,že jantar chrání těhotné ženy před potratem.

GRANÁT-Jedni říkají,že otvírá člověka pro radosti tělesné lásky.Druzí azse přísahají na to,že pomáhá zahánět ,,necudné myšlenky".Bude nejlépe,když si samy vyzkoušíte,jak kámen působí na vás.

NEFRIT-Již před tisíciletími jej nosily těhotné ženy jako amulet,jehož zelená barva symbolizovala anději.kromě toho ,,nefritová sekerka" nošená na stehně měla otvírat rodidla,zabraňovat potratu a zmírňovat porodní bolesti.

LAPIS LAZULI-Podporuje plodnost.

KŘEMEN-Léčí milostné neduhy.

RUBÍN-Kámen vroucích vášní a třeskuté sexuality.Lukrecia Borgia jej nosila pokaždé,když nechala po poslední milostné noci zavraždit svého milence.

SAFÍR-Za jistých okolností nebezpečný kámen.Říká se totiž,že nevěra či podvod dokážou hned zakalit lesk safíru.Zjevný podvod může dokonce způsobit,že se kámen uvolní ze svého lůžka.Kromě toho chrání před nebezpečím a zmírňuje porodní bolesti.Podle svaté Hildegardy má safír působit i jako anafrodiziakum.Jestliže je žena proti své vůli obtěžovaná láskou nějakého muže,má-li v tom prsty řert,ona nebo někdo jiný vyleje třikrát vodu na safír a řekne přitom:"Leju tě přes toto víno do plápolajícího ohně.Tak jako Bůh odňal tvůj lesk ďáblovi,odejmi ode mne vášnivou lásku tohoto muže.".K tomu má být safír nošen na srdci,udržovat je zdravé,chránit cudnost nositelky a zakalit se,hrozí-li něco zlého.

SARDONYX-Přispívá ke štěstí a žhavé vášni v manželství,ulehčuje porod.

TOPAS-Velice něžný kámen.propujčuje vřelost a odvahu,zahání strach láskyplnou náklonností.

TYRKYS-Pro milující dokonalý kámen štěstí.Uchovává nevinnost mladých dívek,chrání před zlými úmysly jiných lidí.Podporuje štěstí,klid a harmonii v manželství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klik když jsi tu byl prošííííííím!!!!!

KliK =o)

Komentáře

1 Sinai Sinai | Web | 16. září 2011 v 22:11 | Reagovat

Ako tak pozerám, blog už funguje dlho, ešte z čias, keď som mala staré blogy, neviem, pamätáš si na bunny-mix? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama